Всесвітній день води

Вода – найбільший скарб, що є на Землі. Ми повинні її берегти та раціонально використовувати. Щорічно 22 березня світова спільнота відзначає Всесвітній день води. Напередодні даного заходу 19 березня у 1 –  4 класах був проведений флешмоб «Збережемо краплинку». Учні переглядали відеоролики «Кожна краплинка має своє значення», співали пісні про воду, подорожували разом з краплинкою, створили виставки малюнків, вчителі інтегрували знання про воду в навчальних предметах. Даний захід сприяв розширенню уявлень учнів про роль води в житті людей, поглибив знання про водні ресурси, закріпив знання про функцію води в організмі людини, вирішили проблемне питання «До чого може призвести безвідповідальне ставлення до води на Землі».