Готуємось до ЗНО

26 січня 2021 року відбулися збори учнів 11-х класів, майбутніх випускників Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 32. Заступник директора школи з навчально-виховної роботи Жила Ірина Анатоліївна ознайомила з особливостями  і графіком проведення ЗНО-2021, процедурою реєстрації учасників на зовнішнє незалежне оцінювання. Кожен майбутній випускник закладу складає ДПА – 4 обов’язкових предмети: українську мову, математику, історію України або іноземну мову, один із навчальних предметів (на вибір). Реєстрація на ЗНО-2021 розпочнеться з 01 лютого.

Також учні мають змогу пройти пробне ЗНО, метою якого є ознайомлення із структурою та змістом тестових зошитів, особливостями проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Бажаємо успіхів, натхнення й удачі нашим майбутнім випускникам у першому серйозному випробуванні в житті!