Делегація від нашої школи взяла участь в урочистостях з нагоди відкриття IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

24 березня делегація від нашої школи у складі учнів 7-Б, 9-М, 11-М, 11-Ф класів та супроводжуючого вчителя О. В. Компанійця взяла участь в урочистостях з нагоди відкриття ІV етапу ХХІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії, що проходили в Черкаській обласній філармонії.

DSC_0156

Зауважимо, що на олімпіаду прибули 163 учасники з 24 областей України і міста Київ. Організаторами виступили Міністерство освіти і науки України, Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації, Комунальний навчальний заклад «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради».

Дякуємо організаторам заходу за гостинний прийом та чудовий концерт, а учасникам олімпіади зичимо успіху та натхнення!