День безпечного Інтернету

У початковій школі для учнів 1-2 класів до  Дня безпечного Інтернету, який відзначається в усьому світі під гаслом «Разом для найкращого Інтернету» було проведено низку заходів з безпеки онлайн. Учні 1-А класу  складали казку за малюнками «Пригоди Маші і Миколки в Інтернеті» (про правила користування безпечним інтернетом). Для учнів 1-Б класу проведений урок «Моя супер сила – безпека в Інтернеті». 1-В здійснив подорож   «Безпека дітей в мережі інтернет». Учнів 1-Г залучили до  гри  «Безпечний  Інтернет». 1-Л клас вивчав правила поведінки в інтернеті на основі  бесіди «Правила вивчаємо, Інтернет безпечний вибираємо». Учні 2-А класу провели гру «Правда чи неправда». Учні 2-Б класу взяли участь у вікторині «Мій безпечний Інтернет». Для 2-В класу був проведений урок «Безпека дітей в Інтернеті», а 2-Г – урок «Моя безпека в онлайн мережі». Учні 2-Л класу взяли участь у грі «Вчися робити вибір».

Всі юні здобувачі освіти отримали масу задоволення та набули необхідних знань та навичок про правила користування   інтернет мережею.

Дякуємо класоводам 1-2 класів та вчителю інформатики Штихаренко І.П., що донесли дітям  правила використання цифрових технологій.