День захисту дітей

1 червня – Міжнародний день захисту дітей. Прекрасне свято радості і надії. Дорослі прагнуть, щоб діти росли здоровими і щасливими, щоб всі дитячі мрії здійснювались. Прикро, що 24 лютого 2022 року всім дітям України прийшлось стати дорослими в одну мить. Ми віримо, незабаром настатне той час, коли українські діти будуть найщасливішими у світі. Сьогодні хочеться подякувати всім дітям, які нарівні з дорослими долучились до наближення нашої перемоги, тим, хто допомагає плести сітки та “кікімори”, хто допомогає облаштовувати приміщення для внутрішньо переміщених осіб, хто збирає гуманітарну допомогу, хто розважає малечу, хто виготовляє обереги, пише листи та малює малюнки, складає вірші та пісні для наших захисників, всім, хто відгукується на любу потребу. Любі наші “дорослі” діти, будьте добрими і щасливими, здоровими і веселими, справедливими і відповідальними, гідними громадянами нашої Держави!Слава Україні!