Home » Новини » Дистанційне навчання

Шановні батьки та учні!

В умовах сьогодення нам приходиться всім працювати по новому. Вчителі школи опрацьовують різноманітні технології дистанційного навчання. Я, як директор школи, звертаюсь до всіх батьків віднестись з розумінням до випробування, яке постало перед нами. Учителі школи по різному працюють з дітьми: через платформи Classroom, “Мій клас”, ClassdoDojo; проводять відеоконференції, онлайн тестування; працюють на сайтах навчальних ігор; спілкуються через соціальні мережі, Skype, Viber.

16 квітня була проведена онлайн зустріч вчителів м. Черкаси, організована Управлінням Державної служби якості освіти в Черкаській області, за участю начальника управління Оксани Компанієць та начальника управління освіти м. Черкаси Євгенія Степка. Під час зустрічі обговорили застосування технологій дистанційного навчання в школах м. Черкаси. Вчителі міста поділились досвідом та проблемами, які виникають. Піднімалось питання перевантаження  і учнів, і вчителів. Було надано поради щодо упорядкування дистанційної роботи.

На сайті школи ви знайдете розділ “Навчання під час карантину”. Там можна ознайомитись із платформами, на яких працює кожен вчитель, розкладом відеоконференцій, а також сплановано розміщення графіка тематичних та семестрових контрольних робіт. Слідкуйте, будь ласка, за змінами на даних сторінках.

Прошу всіх звернути увагу, що відповідно до рекомендацій наданих Міністерством освіти і науки України, семестрове і річне оцінювання буде проведене з урахуванням оцінок, отриманих під час освітнього процесу з використанням дистанційних технологій навчання в умовах карантину. Тому звертаюсь до батьків з проханням відповідально віднестись до навчання ваших дітей в умовах карантину. З особистими питаннями, побажаннями, пропозиціями ви маєте змогу звернутись до вчителів школи через додаток “Ошкола”.

А головне – бажаю всім міцного здоров”я!

З повагою директор школи Ірина Овчаренко

Травень 2020