Home » Учнівське самоврядування » Дозвілля школи

Дозвілля школи

Центр “Дозвілля” вітає всіх з початком нового навчального року!
Наша дружна команда хотіла би в цьому році запропонувати вам оновлені та цікавіші позакласні заходи.
Ми плануємо надати можливість учням самостійно організовувати позакласне життя, зробити його цікавим, новим та більш яскравим, щоб в межах школи учні могли весело проводити час. Об’єднувати учнів з метою проведення різних заходів, спрямованих на корисні справи (прибирання шкільного подвір’я, озеленення території). Заохочувати дітей до участі в різноманітних концертах та конкурсах для розкриття їхніх талантів та здібностей.
Для цікавішого життя учнів в школі ми плануємо удосконалити такі заходи:
• «Школа має талант», «Королева золотої осені», «Козацькі розваги», «Нумо, дівчата, нумо, красуні!», КВК тощо;
• дні самоврядування, щоб учні могли привчатись до дорослого життя, тому що це невелика, але дуже відповідальна справа;
• тематичні та цікаві класні відкриті виховні заходи, що є актуальними в наш час;
• збільшити акції милосердя з метою допомоги нашій армії;
• зробити скриньку для пропозицій та скарг, в яку кожен міг би «вкласти» власну ідею;
• запровадити «День дружби старших і молодших класів».

Центр «Дозвілля»: Аббасова Е., Сметанюк А., Хижняк І.