До уваги батьків!

Шановні батьки! Звертаємо увагу на те, що на території школи рух автомобільного транспорту обмежений. Просимо вас не наражати дітей на небезпеку та утриматись від порушення правил дорожнього руху.

Правила дорожнього руху України. Розділ 33.3 Заборонні дорожні знаки.

Знак 3.2 “Рух механічних транспортних засобів заборонено” забороняє рух усіх механічних транспортних засобів.

Дія знаку поширюється на трактори, самохідні машини і механізми, а також тролейбуси та транспортні засоби з електродвигуном потужністю понад 3 кВт.

Дія знаку не поширюється:

• на транспортні засоби, що рухаються за встановленими маршрутами;
  • на водіїв з інвалідністю, що керують мотоколяскою або автомобілем, позначеними розпізнавальним знаком Розпізнавальний знак "Інвалід" «Водій з інвалідністю», на водіїв, які перевозять пасажирів з інвалідністю, за умови наявності документів, що підтверджують інвалідність пасажира (крім пасажирів з явними ознаками інвалідності);
  • на транспортні засоби, що обслуговують громадян чи належать громадянам, які проживають або працюють у цій зоні, а також на транспортні засоби, що обслуговують підприємства, які розташовані у позначеній зоні. У таких випадках транспортні засоби повинні в’їжджати до позначеної зони і виїжджати з неї на найближчому перехресті до місця призначення.