Home » Сторінка бібліотекаря » Звіт про проведення Міжнародного місячника шкільних бібліотек «Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя»

У жовтні 2017 року у нашій школі проходив Міжнародний місячник шкільних бібліотек під гаслом «Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя». Зміцнення здоров’я дітей є однією з актуальних проблем нашого суспільства.

Швидкі темпи зростання захворюваності та інвалідності дітей шкільного віку, недотримання гігієнічних нормативів щодо навколишнього середовища, в якому перебувають діти, незбалансованість харчування, дефіцит мікроелементів і вітамінів, гіподинамія, травматизм, тютюнопаління, вживання алкогольних напоїв, токсичних і наркотичних речовин, ранній початок статевого життя, недостатній рівень сформованості навичок безпеки життєдіяльності, поширення ВІЛ-інфекції, туберкульозу, захворювань, що передаються статевим шляхом тощо, потребують посилення роботи в навчальних закладах з формування в учнів навичок здорового способу життя. Сьогодні як ніколи потрібні нові підходи й шляхи до усвідомлення учнівською молоддю необхідності зміцнення здоров’я, розвитку культури здоров’я.

Мета цьогорічного Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек

Сприяти:

• пошуку ефективних шляхів розв’язання проблеми соціального здоров’я молоді засобами бібліотечної роботи;
  • реалізації основних пріоритетів Нової української школи, а саме:
  • формуванню в учнів уміння розумно і раціонально користуватися природними ресурсами,
  • усвідомленню ролі навколишнього середовища для життя і здоров’я людини,
  • здатності і бажання дотримуватися здорового способу життя.

Свою роботу бібліотека проводила згідно затвердженого плану. Сценарії проведення конкурсів, вікторин, бібліотечних уроків використано згідно рекомендацій Міністерства освіти і науки України.

Учні школи  активно відповідали на питання вікторин та конкурсів.

Під час проведення акції «Подаруй бібліотеці книгу» фонд шкільної бібліотеки поповнився на 76 примірників.

Під час проведення місячника було організовано книжкові виставки:

Учні перших класів під час екскурсії до бібліотеки дізнались про «Вічні цінності життя»

Зустріч з  черкаською письменницею Месеврею Ольгою Іванівною

Екскурсія учнів 5-А класу до Черкаської міської бібліотеки-філії №2

В школі триває акція “Живи, книго!” під час якої учні збираютью макулатуру.

Грудень 2017
« Лис