Home » Сторінка бібліотекаря » Звіт про тиждень дитячої та юнацької книги

Звіт про тиждень дитячої та юнацької книги

З 19 по 23 березня  у рамках Всеукраїнського тижня дитячої та юнацької книги в нашій шкільній бібліотеці були проведені заходи, спрямовані на залучення підростаючого покоління до невичерпних джерел знань, які сконцентровані у бібліотеках. Свято дитячої та юнацької книги – це відкриття нових імен в літературі, вшанування письменників, спілкування з цікавими людьми.

Книжкова виставка «Відкрий свою книгу» для учнів  дала можливість побачити яскраве і гармонійне поєднання книги та можливостей Інтернет-мережі у стінах бібліотеки.

Книжкова виставка-вікторина «Книга для всіх і кожного» для учнів 3-х класів (3-А;3-Б;3-В) познайомила дітей з новинками дитячої літератури та у цікавій формі дала можливість проявити свою ерудованість.

Учні 2-А; 2-Б; 2-В із задоволенням гралися в інтелектуальні забавки ,,Шукаємо скарби”, які треба було знайти розгадуючи цікаві завдання літературного змісту.

У приміщенні шкільної бібліотеки було організовано книжкову виставку «Книги, які радимо читати».

Рейд перевірки підручників дав можливість переглянути стан збереження учнями школи підручників. Під час рейду було виявлено ряд порушень, учням зроблено ряд зауважень, які вони мають усунути протягом 2-х тижнів.

Для батьків учнів нашої школи демонструвалась книжкова виставка «Для Вас, батьки». Виставка закликала батьків читати книги разом з дітьми.

Учні 5-А, 5-В під час Вікторина «З народного напившись джерела»  мали нагоду показати свою ерудованість  у народній усній (прислів’я та приказки) творчості про книгу.

«Ти тепер став читачем!» – так називався бібліотечний урок, проведений для учнів 1-А та 1-Б класу. Під час уроку діти дізналися про роботу бібліотеки,  формуляр читача, термін повернення книги, можливість отримання електронної книги.

Під час проведення бібліотечного уроку «Казкові герої на вулицях міста» учні 5-А класу  переглянули презентацію, у якій зібрані пам’ятники книжковим героям у різних міста світу.

Книжкова виставка «Таланти твоїх земляків» дала можливість учням школи побачити різнобарвні таланти наших співвітчизників.

Година спілкування «Восьме чудо світу – книга» не залишила байдужими учнів 6-А; 7-А; 7-В класів.

Конкурс допитливих «Книга запитує – книга відповідає» для учнів 6 класів не залишив байдужими учасників змагань. З великим задоволенням діти згадували своїх улюблених письменників, їхні книги та літературних героїв.

Цікавою формою роботи став інфотейнмент «Подорож книжкової валізи» для учнів 4-А, 4-Б класів. Під час заходу дітям було запропоновано зібрати валізу у подорож. Учні із задоволенням розповідали про свої улюблені книжки, пропонували їх іншим. Отже, відбулась жива реклама улюбленої книги.

Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги в Черкаській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 32 сприяв розвитку читання та широкому використанню потужних можливостей літератури у вихованні підростаючого покоління.

Червень 2018
« Тра