Home » Сторінка бібліотекаря » Звіт про тиждень дитячої та юнацької книги

Звіт про тиждень дитячої та юнацької книги

З 20 по 24 березня  у рамках Всеукраїнського тижня дитячої та юнацької книги в нашій шкільній бібліотеці були проведені заходи, спрямовані на залучення підростаючого покоління до невичерпних джерел знань, які сконцентровані у бібліотеках. Свято дитячої та юнацької книги – це відкриття нових імен в літературі, вшанування письменників, спілкування з цікавими людьми.

Книжкова виставка «Відкрий свою книгу» для учнів  дала можливість побачити яскраве і гармонійне поєднання книги та можливостей Інтернет-мережі у стінах бібліотеки.

Година спілкування для учнів 3-х класів (3-А; 3-В) «Дитячі книги саме для тебе!» познайомила дітей з новинками дитячої літератури.

Учні 2-А та 2-В із задоволенням слухали цікаву історію виникнення шоколаду та переглядали презентацію під час години спілкування «Шоколадна казка».

У приміщенні шкільної бібліотеки було організовано книжкову виставку «Книги, які знають в усьому світі».

Рейд перевірки підручників дав можливість переглянути стан збереження учнями школи підручників. Під час рейду було виявлено ряд порушень, учням зроблено ряд зауважень, які вони мають усунути протягом 2-х тижнів.

Для батьків учнів нашої школи демонструвалась книжкова виставка «Радимо батькам читати!». Виставка закликала батьків читати книги разом з дітьми.

Учні 5-А, 5-В під час квесту «У пошуках скарбів» мали нагоду побути піратами. Уважність та кмітливість допомогли їм відшукати заховані скарби.

«Ти тепер став читачем!» – так називався бібліотечний урок, проведений для учнів 1-А та 1-Б класу. Під час уроку діти дізналися про роботу бібліотеки,  формуляр читача, термін повернення книги, можливість отримання електронної книги.

Під час проведення бібліотечного уроку «Казкові герої на вулицях міста» учні 6-А класу  переглянули презентацію, у якій зібрані пам’ятники книжковим героям у різних міста світу.

Книжкова виставка «Таланти твоїх земляків» дала можливість учням школи побачити різнобарвні таланти наших співвітчизників.

Година спілкування «Книги-ювіляри» не залишила байдужими учнів 7-А,  7-В класів.

Вікторина «Прислів’я та приказки нашого народу» 6-А клас не залишила байдужими ні учасників змагань, ні вболівальників. З великим задоволенням діти згадували своїх улюблених письменників, їхні книги та літературних героїв.

Цікавою формою роботи став інфотейнмент «Подорож книжкової валізи» для учнів 3-А, 3-В, 3-Г класів. Під час заходу дітям було запропоновано зібрати валізу у подорож. Учні із задоволенням розповідали про свої улюблені книжки, пропонували їх іншим. Отже, відбулась жива реклама улюбленої книги.

Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги в Черкаській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 32 сприяв розвитку читання та широкому використанню потужних можливостей літератури у вихованні підростаючого покоління.

Рисунок1 Рисунок2 Рисунок3