Зустрічаєм Різдво!

Племінник старого Скруджа з повісті Чарльза Діккенса «Різдвяна пісня у прозі» дуже вдало висловився про сакральне значення Різдва: «Ось хоча б і Різдво. Зате який відчуваєш священний трепет, якими добрими поривами повнишся! Я завжди чекав цих днів як найкращих у році. Це радісний час – дні милосердя, доброти, всепрощення. Це єдині дні у всьому календарі, коли люди, наче за мовчазною згодою, вільно розкривають один перед одним свої серця і бачать у своїх ближніх, – навіть у незаможних і знедолених, – таких же людей, як і вони самі, що бредуть однією з ними дорогою до могили, а не якихось істот іншої породи, яким варто йти інакшим шляхом».

Різдво – свято тепла та родинного затишку. Це радісний день, який віщує про народження Сина Божого. Час, коли у будинках пахне смачною випічкою і ялинкою,  а на вулицях наших міст лунають колядки. Для когось Різдво – всього лиш традиція, привід, щоб поласувати смачними наїдками,  а хтось сприймає це зимове свято, як невід’ємний елемент свого духовного розвитку. І  щоб наблизити учнів нашої школи  до такого чудового свята як Різдво, вчителі ХЕЦ  разом з адміністрацією школи вирішили прикрасити вікна витинанками в різдвяному стилі.

Найяскравішою традицією був вертеп. Почесним у вертепі було носіння Різдвяної зірки. Вертепи включали безліч дійових осіб і зазвичай ілюстрували народження Ісуса Христа, рідше інші біблійні історії. Саме такі сюжети мають бути на вікнах нашої школи.

Шановні класоводи, класні керівники та вчителі-предметники!  Шаблони витинанок можете взяти у вчителів образотворчого мистецтва та трудового навчання!

Щиро закликаємо вас дотримуватись прекрасних українських традицій святкування Різдва і не забувати про тих, кому ви потрібні, щоб ніхто не почувався самотнім у час Різдва.

А ось приблизні шаблони витинанок.

Грудень 2017
« Лис