Home » Сторінка бібліотекаря » Зустріч із дитячими письменниками

Зустріч із дитячими письменниками

18 березня у  рамках проведення тижня дитячої і юнацької книги в Черкаській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 32 відбулася зустріч з київськими письменниками: Іваном Андрусяком і Сергієм Пантюком – сучасними дитячими письменниками, поетами, прозаїками, літературними критиками та перекладачами.

Учням школи  добре знайомий іван Андрусяк, як автор книг для дітей: «М’яке і пухнасте» «Стефа і її Чакалка», «Звіряча абетка», «Зайчикова книжечка», «Хто боїться Зайчиків», «Сорокопуди, або Як Ліза і Стефа втекли з дому», «Кабан дикий – хвіст великий», «Дядько Барбатко сміється», які вони із задоволенням читають.

На захід завітали учні 3-5 класів. Учасники  спілкувалися з письменниками, слухали уривки з їх нових творів, брали участь в автограф та фото сесіях, познайомилися з літературою видавництва «Грані-Т», де працюють письменники, та новими книгами авторів, які до речі можна було придбати одразу ж після зустрічі.

Головною метою зустрічі було не тільки знайомство дітей з творчістю письменників, а й залучення їх до читання, на яскравому прикладі того, яку роль книга зіграла в житті особистості. І як же не сказати  про естетичну насолоду юних читачів від спілкування з авторами, коли вони мали можливість отримати критичні зауваження чи схвальний відгук на власну літературну творчість від визнаного знавця цієї справи.

Сподіваємось, що ця зустріч  залишила в дитячих серцях тепло і радість від спілкування, бажання прочитати ще більше творів сучасної української літератури для дітей.