Home » Новини » “Інтелект України” в Черкаській ЗОШ №32

“Інтелект України” в Черкаській ЗОШ №32

Оновлення якості та змісту освіти у рамках науково-педагогічного проекту «Інтелект України»

20 лютого на базі Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 32 відбувся науково-практичний семінар «Реалізація концепції «Нова українська школа» у науково-педагогічному проекті «Інтелект України».

Захід відбувся за участі науковців ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди, КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради», членів науково-методичної ради науково-педагогічного проекту «Інтелект України», педагогічних працівників Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Відкрили семінар заступник міського голови міста Черкас Ігор Волошин та ректор обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Наталія Чепурна.

Звертаючись до присутніх заступників директорів, Наталія Миколаївна подякувала за участь в апробації проекту «Інтелект України» та зробила акцент на важливості покращення якості надання освітніх послуг та модернізації освітнього процесу у рамках реалізації концепції «Нової української школи».

У цьому відношенні ректор наголосила на необхідності підвищення кваліфікації педагогічних працівників, які вже з 1 вересня 2018 року працюватимуть з першокласниками за новими стандартами.

У рамках заходу його учасники переглянули фрагмент уроку з математики та відвідали урок читання у 1 проектному класі.

Завідувач кафедри професійного розвитку педагогів обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Тетяна Андрющенко провели з учасниками науково-практичного семінару ділову гру «Евристіада» (особливості навчального предмету «Еврика») у 2 класі НПП «Інтелект України».

Питання реалізації педагогіки партнерства у науково-педагогічному проекті «Інтелект України» означила науковий консультант Проекту, начальник відділу інноваційної діяльності та дослідно-експериментальної роботи ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» Світлана Кириленко та координатор Проекту, завідувач сектора експериментальної педагогічки відділу інноваційної діяльності та дослідно-експериментальної роботи ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» Ольга Киян.

Із системою впровадження науково-педагогічного проекту «Інтелект України» присутніх заступників директорів шкіл ознайомила проректор з науково-методичної роботи обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Галина Назаренко.

На завершення заходу відбулося підбиття підсумків роботи, протягом якого учасники мали нагоду поставити питання фахівцям та отримати компетентну відповідь.

Липень 2018
« Чер