Міжнародний день рідної мови

«Рідна мова – життя основа», – так  вважають учні нашої школи, які 21 лютого взяли участь у святкуванні Міжнародного дня рідної мови. Школярі прийшли у різнобарвних вишиванках, з бадьорим настроєм і долучилися до заходів, що проводилися в школі.

Учні 11-Ф, 6-В, 10-Ф та 9-М класів писали диктанти з української мови. У шкільному вестибюлі було організовано виставку словників – знаряддя, за допомогою якого ми вивчаємо і збагачуємо свою мову,  плакатів на тему «Сильна мова – успішна держава».

Учні 6-Г класу залюбки брали участь у  вікторині «Як добре ви знаєте рідну мову?». Кращим знавцем мови виявився Тамаровський С.

Цікаво пройшов флешмоб «Для мене мова – скарб коштовний!». Учні писали власні думки про рідну мову на «яблучках» й оздобили ними  дерево, намальоване на плакаті. Веселу радіогазету «Від рідного слова ти сил набирайся, ніколи й ніде ти його не цурайся!» провели учні 8-М класу – Кабашко Є., Дяченко І., Грінько А. та 11-М класу Косов А. У школі звучали вислови та поезії про мову, лунали пісні.

Всі охочі змогли взяти участь у тестуванні з орфоепії на шкільному сайті та переглянути  у вестибюлі орфоепічний практикум «Грамоти вчиться завжди знадобиться».

Любімо і вивчаймо нашу мову, багату, витончену, дзвінкоголосу!

Керівник МО Н.А. Приходько