Home » Методичний кабінет » Науково-методичні заходи для освітян області

Науково-методичні заходи для освітян області

з/з

Зміст заходу Термін проведення Місце проведення Учасники Відповідальні виконавці

Відкритий громадський захист концепцій та моделей інноваційного розвитку шкіл-учасниць обласної цільової програми «Інноваційні школи Черкащини» 11.04-12.04 Школи – учасники проекту:

–          Перша міська гімназія

–          Гімназія №9 ім.О.М.Луценка

ЧОІПОПП:

Чепурна Н.М.

Замулко О.І.

Виставка і заходи в рамках виставки
1 ХХІІ обласна виставка педагогічних напрацювань «Освіта Черкащини –2017» 25.04-27.04 КНЗ «ЧОІПОПП Черкаської  обласної ради» Освітяни області

Керівники навчальних закладів

ЧОІПОПП:

Чепурна Н.М.

Підоплічко М.Д.

2 Професійні дебати «Проблема інноваційної сутності педагога в умовах сучасного освітнього простору» 20.04

(в рамках виставки)

КНЗ «ЧОІПОПП

Учителі математики ЧОІПОПП:

Андрющенко Т.К.

Гаряча С.А.

Коновальчук В.І.

Романова О.М.

3 Майстер-клас «Формування в дошкільників любові до літературного читання худ. творів» В рамках пед. виставки КНЗ «ЧОІПОПП

Черкаської обласної ради»

Педагогічні працівники дошкільних навчальних закладів ЧОІПОПП:

Сіренко А.Є.

Ванько К.І.

Корнелюк Л.П.

Майстер-клас «Застосування стратегій розвитку критичного мислення на уроках розвитку зв’язного мовлення в початкових класах» В рамках пед. виставки КНЗ «ЧОІПОПП

Черкаської обласної ради»

Учителі початкових класів ЧОІПОПП:

Добровольська Л.Н.

Мединська В.М.

В рамках курсів
Авторські творчі майстерні для слухачів курсів підвищення кваліфікації учителів-філологів із проблем:

1. «Ейдетика на уроках української мови»

(автор Вдовенко Л.І., учитель української мови і літератури Черкаської СПШ №27 Черкаської міської ради).

2. «Електронний навчальний контент з української літератури в освітньому просторі»

(автор Голінько Ю.А., учитель української мови і літератури Черкаської гімназії № 9 Черкаської міської ради).

25-27.04

(у рамках курсів)

КНЗ «ЧОІПОПП

Черкаської обласної ради»