Переможці першого тижня

Олімпійський марафон розпочався з мастер-класу в 5 класах з великого тенісу. Протягом неділі були проведені змагання з легкої атлетики з бігу на 30 метрів серед 5-7 класів. І нашими перможцями стали діти:

5  клас хлопці:                                                                      6 клас хлопці

1 місце – Таньков Арсеній(5а)                        1-місце Лисяний Матвій(6-б)

2 місце- Лещинський Ілл’я(5-б)                      2- місце- Козак Ярослав (6в)

3 місце- Пустовіт Нікіта- (5-А)                          3- місце- Шевчук Савелій(6-б)

Дівчата:                                                                Дівчата:

1місце- Шкода Поліна (5-а)                             1-місце-Піщана Віра (6в)

2 місце- Тіхонова Софія (5-А)                          2-місце Бондар Віолета (6в)

3 місце- Чупрун Оксана(5-б)                            3- Щур Анастасія (6а)

7 клас  Хлопці :                                                   7 клас  Дівчата:

1місце-Кононенко Гліб 7-а                               1-місце-Штихаренко   Аня  7а

2 місце-  Гордієнко Артем 7-а                          2-місце Міхей  Аліна  7а

3 місце-  Головкін Артем 7-б                            3- Луняка Анна 7-г

У запеклій боротьбі з гри «Лови та кидай» серед дівчат 7 паралельних класів

1 місе виграла команда 7-А класу, 2 місце -7 Г класу; 3 місце -7б клас,

а серед хлопців з футболу виграли команди 1 міс 7-а, 2 – 7-в, 3-7-б

Надалі грали збірні команд 7-8 класів . і переможцями стали збірна команди 7 класів

Вітаємо наших переможців.!

А також пройшов щорічний День здоровя під назвою Олімпцйський день!!! Всі діти приймали участь у Ранковій зарядці і змагалися з Естафет «Легкі старти»

А тепер з 13 -17 вересня продовжуются змагання з легкої атлетики 8-10 класи (біг 60 м), шахи, шахмати . А також змагання з футболу серед збірних 5-6 класів хлопці , та гри» Лови кидай» дівчата, збірні 10-11 класів , та 9-10 класів. Бажаємо перемог і здоровя!!