Працівники патрульної поліції провели з школярами профілактичні бесіди

Впродовж останнього місяця з метою попередження правопорушень серед дітей працівники Управління патрульної поліції в місті Черкаси проводили профілактичні бесіди з учнями нашої школи. Правоохоронці ознайомили школярів з відповідальністю підлітків за порушення закону, навчили розв’язувати конфлікти мирним шляхом, запобігати насильству, протидіяти боулінгу, роз’яснили, чим шкідливі наркотики і як не потрапити в небезпечну ситуацію при користуванні інтернетом, продемонстрували, як проводиться поверхневий огляд.

Варто зазначити, що всі бесіди були змістовними і викликали зацікавленість у школярів. Окрім того, представники патрульної поліції взяли участь у проведенні квесту «Я – піходів, водій, пасажир» для учнів 5-6 класів, а молодшим школярам правоохоронці ще раз нагадали про важливість дотримання Правил дорожнього руху.