Проєкт «Я особистість»

Промайнув останній тиждень соціально-освітнього проєкту «Я  особистість» Протягом тижня були проведені заходи до Міжнародного дня Толерантності в 6-А, 6-Б, 8-В класах. Показовий урок у 2-Г інклюзивному класі на тему «Птахи – наші друзі» провела вчитель початкових класів Базило Л.Б. разом з асистентом вчителя Сташенко Л.В.

Логопед школи Маляренко О.А. провела з дітьми заняття «Музична логоритмика». Асистенти учителів разом з учнями, які навчаються на інклюзивному навчанні, створили картину з ґудзиків до Всесвітнього дня ґудзиків. Така незвична робота дуже сподобалась учням. Таким чином ми постаралися створити позитивний клімат у шкільному середовищі, хотіли донести важливість соціалізації дітей у шкільному колективі, розуміння інклюзивного навчання.