Home » Новини » Підсумки шкільного конкурсу-виставки проектів “Дерево мого роду”

Підсумки шкільного конкурсу-виставки проектів “Дерево мого роду”

Розпочавшись у рамках тижня історії, протягом грудня в школі тривав конкурс-виставка учнівських проектів “Дерево мого роду”. На уроках історії учні 5-х класів дізналися про спеціальну історичну дисципліну – генеалогію, а в позаурочний час збирали інформацію про минуле своєї родини і походження власного прізвища. Результати роботи юних пошуковців були представлені на виставці, що діяла у вестибюлі школи.

У переддень Нового року, за підсумками конкурсу-виставки, авторам кращих робіт було присуджено призові місця та нагороджено грамотами.

5-А клас.

І місце: Лобанова Вікторія та Герасименко Анжеліка.

ІІ місце: Павленко Аліна, Пуш Володимир, Танькова Анна.

ІІІ місце: Гречуха Максим.

5-Б клас.

І місце: Тимошенко Ольга, Бутевич Ірина, Сердюк Тетяна.

ІІ місце: Свистун Дмитро, Ільчук Валерія, Козоріз Данило, Бондар Марина, Геєць Емілія.

ІІІ місце: Щурик Єлизавета, Василенко Артем.

5-В клас.

І місце: Лоєнко Денис