Home » Сторінка вчителя » Предмети художньо-естетичного циклу » Творчі роботи учнів на уроках художньої культури

Творчі роботи учнів на уроках художньої культури

Рисунок1

В рамках тижня предметів  художньо-естетичного циклу проведено виставку учнівських робіт до уроків художньої культури.

«Змістовне наповнення тем передбачає формування в учнів ціннісно-смислових, загальнокультурних, навчально-пізнавальних та інформаційних компетенцій, а також комунікативних, творчо-діяльносних і самоосвітніх компетенцій , що передбачає оволодіння досвідом самостійної творчої діяльності, сприймання цієї діяльності як невід’ємної частки свого життя», – наголошує Програма з художньої культури.

Учні 9-х класів виконують ряд творчих робіт: до теми «Живопис» –  графічні роботи  за темою «Осінь» у жанрі натюрморту, пейзажу або портрету. Діти мають проявити фантазію і уяву, вибираючи, яку саме роботу будуть виконувати. За темою «Декоративно-ужиткове мистецтво» пропонується виконати витинанку, а малюнок обрати за бажанням. Тема «Театр» пропонує створення ескізів театральних костюмів та театральних афіш. Тема «Дизайн. Реклама»  складна, адже в учнів багато прикладів, побачених  у програмах ТБ, у журналах, газетах, тому  часто вони перемальовують, рідше – підходять до робіт творчо і вигадують своє.

Для учнів 10-11 класів передбачено виконання проектних робіт за обраною темою. Робота складається з теоретичного матеріалу, презентації, а якщо тема музична – додаються  і  музичні файли. У старшокласників з’являється можливість показати  вміння працювати з джерелами Інтернету, естетично оформлювати роботу.

Створене власними руками несе емоційно позитивну енергію, впевненість у спроможності самостійно вирішувати художні завдання. Роботи учнів 9-11 класів до уроків художньої культури зберігаються у шкільному кабінеті № 212.

Кускова Л.П., учитель предмету «Художня культура»

Додаток: фото учнівських робіт.

Рисунок10