Home » Сторінка вчителя » Іноземні мови » Тиждень іноземних мов

Тиждень іноземних мов

Під час тижня іноземних мов учні 8-А та 9-А класів з захопленням брали участь у проведенні заходів з німецької мови. Надзвичайно цікавою була навчальна зустріч восьмикласників  з викладачем та студентами лінгвістичного факультету Черкаського державного технологічного університету. Школярі з особливим інтересом перемістилися у світ національних традицій німецької кухні, перекладали  поговірки, пропонували рецепти, обговорювали різні ситуації.

Дев’ятикласники виявили зацікавленість подорожжю по театрах Берліна.  Вони дізналися багато нового з історії, репертуару, складу артистів Державної  та комічної опер столиці Німеччини. Вікторина показала, що учні збагатили свої знання з предмету.

Кульмінаційним моментом протягом тижня став екологічний марафон. По лінії Гете-інституту до нашої школи прибули юнаки та дівчата з міста Суми і гімназії №31 м. Черкаси. Спілкування по-німецьки було справді корисним для всіх. Дуже уважно слухали гості екскурсію учнів 9-А класу в музеї екології, за що отримали подарунки.

9 клас захід “Кращий знавець англіської мови» Керівник Хижняк Ю.М.

Відкритий урок 5-А”Clothes we wear ”

17.10 учні 2-В класу з вчителем англійської мови Кульбачною О.В. провели конкурс презентацію та захист малюнків “My First Steps in English”. Напередодні учні отримали завдання намалювати будь-який малюнок, а на конкурсі їм потрібно було скласти якомога більше речень за малюнком з використанням вивчених лексичних одиниць.

Учні 11-М класу 19.10 об’єднались у 3 групи « Autumn Fly», « Octopus» та « Justice League» та вчитель англійської мови Кульбачна О.В. провели вікторину “Welcome to the English-speaking world”. Учні виконували завдання, пов’язані з країнознавчим матеріалом англомовних країн, асоціаціями до певного слова, доповнювали вірші, складали сенкани, працювали з ідіомами та підбирали до них українські прислів’я та приказки. В результаті набраних балів переможцями стала група « Octopus »

Вікторина “Who knows English better”

Захист малюнків “Моя улюблена іграшка” 2 класи

18 жовтня у рамках проведення тижня іноземних мов серед учнів6-А,Б,В класів під керівництвом Ткаченко М.В. та Лук’яненко О.В. було організовано змагання “The Best English Learner”. Всі присутні на змаганні учні виявили неабияку активність і зацікавленість.

Серед  учнів 10-х класів, а саме 10-М та 10-І під керівництвом Ткаченко М.В. та Лук’яненко О.В. було організовано вікторину “The cleverest”. Переможцями стали учні 10-М класу. Особливо відзначились Афанас’єва К., Кузьменко К. та Цуркан А.