Home » Учнівське самоврядування » Учнівське самоврядування у школі та його роль у навчально-виховному процесі

Учнівське самоврядування у школі та його роль у навчально-виховному процесі

Учнівське самоврядування – добровільне об’єднання учнів, мета якого — сформувати в дітей вміння господарювати у школі, класі, вміння співпрацювати на принципах партнерства, гласності, демократизму з учнівським, педагогічним та батьківським колективом школи.

Діяльність органів учнівського самоврядування в школі сприяє згуртуванню шкільного колективу, розвитку громадянської позиції, процесу соціалізації учнів, більш ефективному їх входженню в доросле життя. Школа керується інтересами й потребами дітей, прагне стати осередком, де учні не лише вчаться, а  й відбуваються як особистості, живуть повноціним, духовним життям.

15.09.2014 р. в нашій школі відбулись вибори Президента школи та Учнівської ради. Учні 5-11-х класів та вчителі взяли активну участь у голосуванні. Серед кандидатів на посаду Президента були учні: Степаненко Андрій (9-Б), Пахомова Аліна (9-В), Теслюк Марія (10-М), Аббасова Ельміра, Сметанюк Альона (10-Ф), Величко Анастасія (11-М). Впевнену пемогу одержала Анастасія Величко, яка в 2013-2014 навчальному році очолювала центр учнівського самоврядування «Дозвілля» та зарекомендувала себе як надзвичайно відповідальну, дисципліновану, вимогливу особистість,  була тренером проекту «Рівний рівному. Твереза Україна».

Слід відмітити, що голосування відбувалось доволі активно, 62 % учнів знайшли можливість висловити свою небайдужість до життя школи.

Вітаємо Настю та зичимо подальших успіхів на шляху розвитку громадянської позиції, бажаємо плідної співпраці з новообраною Учнівською радою, адже від злагодженості команди президента багато чого залежить.

В 2014-2015 навчальному році у школі працюватиме Учнівська рада в складі:

Президент школи – Величко Анастасія, 11-М;

заступник Президента школи – Степаненко Андрій, 9-Б;

центр «Освіта» – Шелудько Вікторія, 10-Ф кл. та Дорошенко Катерина, 9-М;

центр «Дозвілля» – Хижняк Іван, 10-М кл., Сметанюк Альона та Аббасова Ельміра, 10-Ф;

центр «Порядок» – Вертипорох Крістіна, 9-М та Піскова Діана, 10-Ф;;

центр «Милосердя» – Пахомова Аліна та Дмітрієва Маргарита, 9-В кл.;

прес-центр «Погляд» – Коробчук Ірина, 9-М та Теслюк Марія, 10-М.

Вітаємо Учнівську раду 32-ї школи та бажаємо здійснення мрій і прагнень кожного в роботі учнівського самоврядування!

Заступник директора з виховної роботи Сидоренко Н.В.