Home » Новини » Учні нашої школи взяли участь у І (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН

Цьогоріч вісім учнів представляли нашу школу на І (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН. Протягом грудня юні науковці разом зі своїми наставниками готувалися до контрольних випропувань з профільних предметів та презентації самої роботи. Завдяки напруженій та продуктивній підготовці всі вісім учасників здобули призові місця.

Так, І місце здобула учениця 9-М класу Литвин Аліна, яка підготувала і захистила роботу “Визначний вчений-медик і церковний діяч Лука Кримський та Черкащина” за секцією “історичне краєзнавство” (керівники – вчитель історії школи Л. А. Тараскіна та кандидат історичних наук, методист Черкаського обласного Центру туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді Т. М. Нераденко).

ІІ місця здобули: Косов Андрій, (9-М клас; тема роботи: “Відродження церков в м. Черкаси після здобуття Україною незалежності”, секція “теологія, релігієзнавство та історія релігії”; керівники – Л. А. Тараскіна та Т. М. Нераденко), Богословська Єлизавета (9-М клас; тема роботи: “Сутність сім’ї як значущого фактору соціалізації особистості”, секція “соціологія”; керівники – Л. А. Тараскіна та шкільний психолог І. В. Щур); Палієнко Ірина (9-А клас; тема роботи: “Черкащани в західноєвропейському Русі Опору”, секція “всесвітня історія”; керівники – Л. А. Тараскіна та Т. М. Нераденко); Гапонова Софія (9-А клас; тема роботи: “Нова етнологічна експозиція Музею шевченкознавства та народознавства Черкаської ЗОШ І-ІІІ ст. № 32”, секція “етнологія”; керівники – Л. А. Тараскіна та Т. М. Нераденко) та Білецька Анастасія (10-І клас; тема роботи: “Процес переробки шламових відходів віскозного волокна”, секція “хімія та біологія”; керівники – вчитель хімії О. О. Мусієнко та кандидат хімічних наук, доцент кафедри хімії та наноматеріалів Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького Ю. А. Шафорост).

ІІІ місця здобули: Матлах Наталія (10-М клас; тема роботи: “Юридичні колізії на шляху скасування мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначання в Україні”, секція “правознавство”; керівник – вчитель історії та правознавства – О. В. Компанієць) та Чайка Вікторія (11-М клас; тема роботи: “Державоподібні утворення – «повстанські республіки» – як вияв множинної суверенності революційної доби 1917 – 1921 рр.”, секція “історія України”; керівник – вчитель історії та правознавства – О. В. Компанієць)

Школа пишається своїми юними науковцями та бажає їм успіху на ІІ (обласному) етапу Конкурсу!

Січень 2018
« Гру