Школа комп’ютерної грамотності

Взаємодія всіх учасників освітнього процесу – один із найважливіших факторів успішного функціонування будь-якої шкільної спільноти.
В умовах дистинційного навчання, коли вчителі та учні не можуть бути поруч, взаємодія між усіма учасниками освітнього процесу набуває особливої важливості. Саме тому у нашій школі вчителі протягом тижня з 17 по 21 серпня на спеціальних заняттях підвищували комп’ютерну грамотність. Нам вдалося опрацювати такі питання:

1. Ознайомлення з G Suit. Робота з корпоративною поштою. Створення нотатків Google Keep.
  2. Робота з Google Meet. Створення відеозустрічей через Google Календар. Приєднання до відеозустрічей через смартфон.
  3. Робота з Google Classroom. Створення класу, розбір створення типових завдань, приєднання до класу як учень. Налаштування додатку Клас на смартфоні.
  4. Робота з хмарними офісними додатками: Google Документи та Google Презентації. Налаштування спільного доступу до документів, їх редагування та форматування. Коментарі в документах.
  5. Робота з Google Forms. Створення онлайн опитування, додавання завдань різних типів. Надсилання форми. Приєднання форми до Google Classroom.

Щиро дякуємо нашим тренерам: Дяченко А.Ю., Хоменко В.С., Пархеті О.В., Павліченко С.П., Мусієсно О.О., Штихаренко І.П., Камінській О.О..

Сподіваємося, що набутий досвід буде успішно використаний нашими вчителями для розвитку цифрових компетентностей

Заступник директора з НВР І.А. Жила