Як зробити букет осінній?

1

Вам знадобиться

  • Букет
  • Квіти
  • Композиція
  • Рослини

Інструкція

  • . 1

Що б знати, як зробити букет осінній, потрібно розуміти, як робиться простий. Знання та вміння створення букета вважається позитивною рисою людини. Для багатьох людей створення такої художньої композиції є хобі або захопленням. Так само деякі люди вважають, що зробити таку аплікацію по силам навіть дитині. Але не тут вже було, що б створити симпатичний букет потрібен час завзятість і пару правил. Основою будь-якого букета є творча думка і добірка колірної гами. Вся композиція повинна бути красивою, що б всі кольори могли поєднуватися. Часто люди починаю панікувати і задаватися питанням, як зробити букет.

  • . 2

Зазвичай художня композиція має форму кулі або овалу з діаметром до 50 см. Висота композиції до ширини вимірюється співвідношенням 3: 5 . Перед початком формування букета необхідно занурити рослини в ємність з водою на 4 — 6 години. Якщо основу складає зелень, то вона встановлюється в першу чергу. Потім необхідно розміщувати інші рослина: спочатку дрібні квіти, а потім великі. Для перевірки якості виконаної роботи потрібно поглянути на букет зверху і упевнитися, що всі квіти рівно сидять і не один не стирчить або ховається. Необхідно не забувати очищати стебла від зайвих листя і шпильок. З настанням осені квіти починаю гинути, а багато людей хочуть зберегти їх красу.

  • . 3

Що б це вдалося можна зробити власними руками «Осінній букет». Як зробити букет осінній? Сам букет осінній може складатися з різних складових: листя, гілок, пізніх ягід, овочів, фруктів і так далі. Перед тим як почати робити твір всі компоненти потрібно висушити. Якщо було прийнято рішення робити букет осінній в стилі ікебана, то, безумовно, знадобитися підставка. Як необхідна опори підійде будь корзинка. Так само потрібно матеріал, який буде скріплювати осінню композицію. В якості необхідного матеріалу можна використовувати мокрий пісок, пінопласт і інші речовини. Осінній букет — це спогади минає краси, відтворені у вигляді художньої композиції.

2

Вчитель  образотворчого  мистецтва  Штихаренко  І.П.

Червень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Тра    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930