Home » 2017 » Листопад » 08

Архів за день: Листопад 8, 2017

Учні 1-2 класів переглянули театральну виставу “Дюймовочка”. Діти із захопленням підтримували акторів, отримали гарні емоції.

“Особливості психологічного супроводу учнів з особливими освітніми проблемами”

“Особливості психологічного супроводу учнів з особливими освітніми проблемами” Практикум для працівників психологічної служби слухачів курсів Черкаського інституту післядипломної освіти педагогічних працівників.

Захист міні-проектів з біології

Наприкінці вивчення теми “Бактерії” учні 6-В класу готували міні-проекти з біології. Темами міні-проектів були: “Корисний йогурт”, “Шкідливі бактерії”, “Корисні бактерії” та”Значення бактерій”. Учні гуртувалися у команди по 3-4 особи і, попрацювавши вдома, демонстрували свої проекти. Деякі, наприклад команда “Спіральки”, показали чудовий творчий підхід, деякі групи використовували сучасні технології, були і хлопчачі команди, які по-чоловічому підійшли до розкривання теми. Всі проекти були дуже цікавими. Приємно, що більшість учасників команд створювали малюнки власноруч.

(більше…)

До вершин спортивного Олімпу

Під час осінніх канікул поповнилась новими медалями спортивна скарбничка 3 – Б класу.

З 30 жовтня по 3 листопада в м.Сміла проходив відкритий турнір з футболу “Діти за мир 2017” . Команда “Дніпро-80”, за яку грає Зубенко Назар, виборола срібні медалі та кубок.
Також цієї осені з 5 по 7 жовтня в м. Ватутіне пройшов Другий Всеукраїнський футбольний турнір Esviva серед дітей 2008-2009 р.н. Команда Назара стала переможцем цього турніру, залишивши позаду такі команди як “Оболонь-Бровари” з Києва, “Зірка” з Кропивницького та інші команди з Черкас, Ватутіного і Сміли. Назар відзначився переможним голом у фіналі, завдяки якому і допоміг своїй команді вибороти золоті нагороди.

(більше…)