Home » 2017 » Листопад » 16

Архів за день: Листопад 16, 2017

Відкритий урок у 8 –А класі

15 листопада 2017 року відбувся відкритий урок зарубіжної літератури та тему «Давньогрецький театр» (вчитель Солодовнікова Світлана Олексіївна). Учням було цікаво дізнатися про історію виникнення театру Давньої Греції, основні жанри драматичних творів. Із задоволенням  учні читали трагедію Есхіла «Прометей закутий». Високий рівень роботи вчителя та учнів відзначили вчителі та адміністрація школи, а також методист ММК Чмигова Олена Олександрівна.

Антибуллінговий тиждень

В рамках міжнародного антибуллінгового тижня (13-17 листопада) учні 11- М класу підготували та провели класну годину, присвячену цій проблемі сучасного світу підлітків. Учні підготували загальну  інформація про буллінг, переглянули відео британських підлітків, які були жертвами цькувань та знущань, обговорили причини на наслідки цього явища, виготовили плакат про підліткові проблеми. Працюючи в групах вони підготували буклети з порадами для учнів, батьків та однокласників підлітків, які зазнали буллінгу. Протягом класної години учні мали змогу обговорити цю проблему не тільки українською, а й англійською мовою, т.я. читання тексту, виконання після текстових завдань  та перегляд відео відбувався мовою міжнародного спілкування. Ось буклет однієї із груп з породами для батьків.  (більше…)

“Подорож в країну дорожніх знаків”.

В середу педагог організатор, Таран Ірина Іванівна, відправилася разом з учнями 1-А, 1-Б, 1-Л класів в захоплюючу “Подорож країною дорожніх знаків”. Діти з цікавістю і легкістю впоралися з усіма завданнями. Захід було проведено в рамках тижня безпеки дорожнього руху.

Акція “Долоньки толерантності”

Сьогодні, 16.11.2017, в Міжнародний день толерантності, у рамках заходів до Всесвітнього дня гідності, з ініціативи членів гуртків “Дитячо-юнацька радіостудія” та “Основи журналістської майстерності” Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №32, пройшла акція “Толерантна долонька”. Акція проходила в три етапи: вручення “Долоньок толерантності” (з висловами відомих людей) працівникам школи, “Інформаційна долонька-розфарбовка” – для учнів початкових класів, створення “Колажу долоньок” – “Толерантність – це…” для учнів середньої та старшої школи! Дякуємо всім за участь! Будьмо толерантними!