Home » 2017 » Листопад » 17

Архів за день: Листопад 17, 2017

Перші ластівки

12 листопада розпочався другий етап всеукраїнських учнівських предметних олімпіад.
Першим серйозним випробуванням для учнів нашої школи стала олімпіада з історії. Команду школи представляли учениці 9-А класу – Головчук Дарина, Танькова Ксенія та учениці 8-А класу – Безменова Анастасія та Овечко Дарина. Дівчата достойно виступили на олімпіаді. В жорсткій конкурентній боротьбі в скарбничку олімпійських здобутків нашої школи вони вибороли 4 призових місця: Головчук Дарина -2-е, а її подруги – 3-і місця. Вітаємо перших ластівочок та бажаємо подальших перемог!

Виховна година з елементами тренінгу «Вчимося бути толерантними» в 6-Б класі

16 листопада учні 6-Б класу познайомилися з поняттям, яке характеризує добрі взаємини між людьми, — толерантністю, що означає повагу, здатність без агресії сприймати думки, поведінку, форми самовираження та спосіб життя іншої людини, якщо вони відрізняються від наших.

(більше…)