Home » 2017 » Грудень » 05

Архів за день: Грудень 5, 2017

Міні-проекти першачків

Учні 1 – Б класу ( класовод Гошко Олена Володимирівна ) долучилися до проекту ЮНІСЕФ “Найбільший урок у світі”. Школярі обговорювали тему “Як економно використовувати воду”. Разом з батьками діти підготували міні-проекти “Моя родина береже воду”. #LargestLessonUkraine #TeachSDGs

“Добре світло”

1 грудня у 3 – Б класі ( класовод Вдовиченко Тетяна Іванівна ) відбувся урок “Добре світло”. Школярі шукали відповідь, як звичайні лампочки зможуть допомогти зберегти нашу планету і наше життя. Учні донесли отриману інформацію до батьків, отже залучили їх у процес поступового переходу до енергоефективного освітлення. Закликаємо інших теж долучитися до проекту ЮНІСЕФ “Найбільший урок у світі!”

#LargestLessonUkraine #TeachSDGs

Читаймо книги!

04 грудня учні 5-В класу разом із учителем Приходько Наталією Анатоліївною подорожували сторінками казки-повісті Галини Малик «Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії».

(більше…)

Урок рідної мови

04 грудня у 6-А класі учитель Приходько Наталія Анатоліївна провела відкритий урок української мови на тему «Велика буква та лапки у власних назвах». Учні вивчали правила орфографії, завдяки мультимедійним засобам заочно побували на конференції з ономастики в Івано-Франківську та редагували тексти, виступали з інформацією про дослідження родових імен та імен однокласників, а також добирали сучасні імена запропонованим персонажам.

(більше…)