Home » 2018

Архів за рік: 2018

Цікаві завдання з біології для учнів 7-В класу

Шановні учні!

До вашої уваги зошит з дуже цікавими завданнями з ботаніки за курс біології 6 класу. Тут можуть знайти цікаві та захоплюючі вправи учні різного рівня вивчення біології. На початку кожного розділу є основна інформація з теми, яка вивчається.

Виконувати завдання можна, роздрукувавши зошит, або в окремому зошиті в клітинку. Учні, які мають початковий рівень, можуть виконати по одному завданню з кожної теми.

Цікава-ботаніка-В.А.-Бєлова

Bиїзний семінар

Сьогодні відбувся виїзний семінар для вчителів школи “Роль освітнього краєзнавства у формуванні акмеологічного середовища в динамічній школі”. Учасники відвідали визначні місця Чигирина, Мотронинський монастир, дуб Залізняка. За виділений автобус щира подяка меценатові, приватному підприємцю Араїку Рафіковичу Мкртчяну, який постійно підтримує наші освітні проекти.

Завдання на літні канікули від Мусієнко О.О.

Завдання на літо з хімії 7 клас

Завдання на літо з хімії 8 клас

Завдання на літо з хімії 10 клас

Завдання на літо з природознавства 5 клас

Список літератури на літо для підготовки до ЗНО 2018

ФОЛЬКЛОР

Історична пісня «Ой Морозе, Морозенку»

Історична пісня «Чи не той то Хміль».

Маруся Чурай «Віють вітри»

Маруся Чурай «Засвіт встали козаченьки»

«Дума про Марусю Богуславку»

Балада «Ой летіла стріла»

Список літератури на літо з української літератури для 5 класу

• Міфи і легенди українців: «Про зоряний Віз», «Чому пес живе коло людини?», «Берегиня» (за С. Плачинди), «Дажбог», «Неопалима купина»(за Є. Шморгуном) , «Як виникли Карпати», «Чому в морі є перли і мушлі»;
  • Народні перекази: «Прийом у запорожців»;
  • Народні казки: «Про правду і кривду», «Мудра дівчина», «Ох», «Летючий корабель»;
  • Іван Франко. «Фарбований Лис» ;
  • Василь Королів-Старий. «Хуха-Моховинка»;
  • Василь Симоненко. «Цар Плаксій та Лоскотон»;
  • Галина Малик. «Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії»;
  • Літописні оповіді: «Три брати – Кий, Щек, Хорив і сестра їхня Либідь», «Святослав укладає мир з греками і повертається до Києва. Смерть Святослава», «Володимир вибирає віру», «Розгром Ярославом печенігів. Початок великого будівництва в Києві. Похвала книгам» (на основі «Повісті минулих літ» у переказі В.Близнеця);
  • Олександр Олесь. «Заспів», «Україна в старовину», «Похід на царгород», «Ярослав Мудрий» (із кн. «Княжа Україна»), «Микита Кожум’яка»;
  • Зірка Мензатюк. «Таємниця козацької шаблі»;
  • Степан Васильченко. «В бур’янах»;
  • Євген Гуцало. «Лось»;
  • Григір Тютюнник. «Дивак»;
  • Микола Вінграновський. «Сіроманець».

Зарахування до 1-х класів

Відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 №367 до 1-х класів зараховуються  діти на підставі заяви одного з батьків дитини, поданої особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника) за зразком згідно з додатком 1 до цього Порядку. До заяви додаються: 1) копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа); 2) оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089.

Відповідно до наказу департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради від 16.05.2018 №388 “Про зарахування дітей до 1 класу закладу загальної середньої освіти” прийом заяв про зарахування до перших класів у 2018/2019 навчальному році здійснюється у період з 16.05.2018 до 07.06.2018, впродовж 08.06.2018 – 22.06.2018 заяви про зарахування до перших класів не приймаються,  після 22.06.2018 продовжується прийом заяв батьків про зарахування до перших класів на вільні місця, у тому числі за місцем проживання.

Наказом по школі від 08.06.2018 року до 1-х класів зараховуються наступні діти: (більше…)

Мовний табір зустрічає літо!

Вітаємо батьків та їхніх дітей із приходом літа! Адже літо-найкраща пора року. А сьогодні перший день літа! Усім відомо,що 1 червня – Міжнародний день захисту дітей. Без сумніву діти – це майбутнє кожної нації. Всі ми сподіваємося ,що наші діти виростуть і стануть справжньою гордістю нашого народу.

(більше…)

Мовний табір з німецької мови «Vitaminchen».

Вже третій  день  працює  мовний  табір  з німецької мови «Vitaminchen».Учні  8-А класу успішно працюють над вивченням теми «Essen». Вже вивчений лексичний запас різних страв, приготовлені деякі страви німецької кухні. Цікаво проходять заняття зі студентами  Черкаського державного технологічного університету, лінгвістичного факультету.

Методичний тиждень фізичної культури та Захисту Вітчизни

Згідно плану проведення методичного тижня з фізичної культури та ЗВ в понеділок 14 травня були проведені легкоатлетичні змагання серед учнів 5-6 класів: біг 30 м та стрибок у довжину з місця.