Home » 2018

Архів за рік: 2018

Для учнів 6 класів. Заготовка до завдання.

Вітаємо переможця!

У м. Черкаси  у спорткомплексі “Манеж” відбувся відкритий  турнір Черкаської області з бойового  самбо, в якому взяли участь команди з м. Черкаси, м. Сміла, м. Кропивницький і м. Умань. Даніл  Багнюк, учень 4-Б класу, який представляв клуб  “Грізлі”, посів ІІІ місце  серед  юніорів  (2008-2009 р.н. ) у ваговій категорії 48-50 кг. Вітаємо переможця!

Веселі старти

На новому спортивному майданчику нашої школи 11 квітня відбулися спортивні змагання «Веселі старти», між збірними командами учнів паралелей 6-7 класів, що були приурочені до всесвітнього Дня Здоров’я. Хлопчики та дівчатка змагалися в естафетах на швидкість, спритність, точність. Почесне третє місце здобула збірна команда учнів 6-В та 7-В класів. Друге місце дісталося хлопчикам та дівчаткам паралелей  6-Б та 7-Б класів. Перемогу святкували учні збірної команди 6-А та 7-А класів. Вітаємо переможців, бажаємо успіхів у навчанні та спорті.

Переможці заочного туру конкурсу «Розумник-2018»

Запрошуємо переможців до участі у очному турі, який відбудеться 25 квітня 2018 року о 14.30 на базі Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №32 за адресою вул. Героїв Майдану, б. 10.

Для учнів 5 класів. Конспект №8.

Алгоритми з розгалуженням

Звіт про тиждень дитячої та юнацької книги

З 19 по 23 березня  у рамках Всеукраїнського тижня дитячої та юнацької книги в нашій шкільній бібліотеці були проведені заходи, спрямовані на залучення підростаючого покоління до невичерпних джерел знань, які сконцентровані у бібліотеках. Свято дитячої та юнацької книги – це відкриття нових імен в літературі, вшанування письменників, спілкування з цікавими людьми.

(більше…)

Щиро вітаємо учасників-переможців ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з німецької мови: учениць 9-А класу Альону Ткаченко та Дашу Негробову. Бажаємо подальших успіхів у вивченні німецької мови. Молодці!!! Так тримати!!!

Для учнів 6 класів.

Фрагмент підручника
Фрагмент підручника “Інформатика 6 клас” авторського колективу у складі Морзе Н.В., Барни О.В.та Вембер В.П.

Школа педагогічної майстерності

Протягом 2017-2018 навчального року в Черкаській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 32 Черкаської міської ради Черкаської області вивчався досвід учителів: Грекало Т.Д. і Труби А.М. 27 березня вчитель початкових класів Труба Алла Миколаївна, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель, на засіданні Школи педагогічної майстерності представила свої напрацювання з теми «Тренінгові форми роботи в початковій школі»

Заступник директора школи з навчально-виховної роботи Жила І.А.

Штатний розпис