Home » 2018 » Лютий » 09

Архів за день: Лютий 9, 2018

День безпечного Інтернету!

Сьогодні весь світ відзначає День безпечного Інтернету. Цьогоріч він проходить під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою». Мета цього меседжу – залучити до дій кожного, хто відіграє роль у мережі Інтернет, зокрема, наймолодших користувачів. День безпечного Інтернету надає унікальну можливість для проведення заходів із безпеки в мережі разом зі всім світом. Щороку кількість таких ініціатив зростає. Приєдналась до цього заходу і наша школа. Учні 6 – х класів з задоволенням згадали правила поводження в мережі, відповідали на конкурсні запитання, мереглянули мультфільм «Безпека в мережі Інтернет»

Згадати правила поводження в мережі Інтернет можете і ви

:

Підручників для 5 класу

Вибір підручників для 5 класу

закладів загальної середньої освіти

(відповідно до наказів МОН України від 10.01.2018 № 22 “Про надання грифа “Рекомендовано Міністерством освіти і науки України” підручникам для 5 класу закладів загальної середньої освіти”, від 16.01.2018 № 41 “Про затвердження переліку підручників для 5 класу закладів середньої освіти, що видаватимуться за кошти державного бюджету у 2018 році та листа МОН від 06.02.2018 № 1/9-79 “Про вибір та замовлення підручників для 5 класу”)