Home » 2018 » Лютий » 13

Архів за день: Лютий 13, 2018

Красиві слова і красиве діло

13 лютого в 3 – А класі відбувся відкритий урок з літературного читання за темою “В. Сухомлинський: сторінки життя і творчості. Вступ до теми “Прозові твори”. В. Сухомлинський “Красиві слова і красиве діло”, “Кінь утік”. Вчитель Опалко Н. М. – справжній професіонал своєї справи. Групові, парні види роботи, діалог, інсценізація зробили урок яскравим, цікавим і доступним. Добре підібрані ігри “Засічка-кидок”, “Самокат”, “Акула”, “Есемес”, “Диктор”, “Старт”, “Бджілка” сприяли удосконаленню навичок читання молодших школярів. Тестові завдання залучили всіх учнів до перевірки усвідомлення прочитаного. Дякуємо Опалко Н. М. за цікавий і змістовний урок.

Відкритий урок

12 лютого в 3 – Б класі вчитель Вдовиченко Т. І. провела відкритий урок з природознавства по темі “Земноводні і плазуни”. Специфіка інформаційно-ігрового уроку – в нетрадиційному його проведенні. Захист міні-проектів, аукціон власно складених загадок, гра “Відгадай, хто я” та інші форми і методи роботи на уроці сприяли пошуково-дослідницькій діяльності учнів. Діти та присутні вчителі Осадча Л. М. і Опалко Н. М. отримали цікаву інформацію, позитивні емоції.

Баскетбол. Чемпіонат міста серед школярів

В стінах нашої школи, починаючи з 05 лютого до 13 лютого, відбулись зональні змагання серед юнаків з баскетболу першості шкіл м. Черкаси. Збірна команда ЗОШ № 32 впевнено переграла всіх своїх суперників та вийшла до півфінальної частини змагань, що відбудуться в ПМГ. Вітаємо переможців, бажаємо нових успіхів у спортивних змаганнях.

(більше…)