Home » 2018 » Лютий » 14

Архів за день: Лютий 14, 2018

День Святого Валентина

14 лютого в 4 – В класи відбулися розваги до Дня Святого Валентина. Юні четверокласники вправно змагалися в різних конкурсах, виборюючи титул найдружнішої пари. Але як завжди перемогу здобувають спритніші і наполегливіші. Вимогливі члени журі І почесне місце віддали парі Фісенко Єві та Панченку Назарію. А от, щоб отримати масу задоволення, посміятися, зарядитися позитивною енергією, достатньо було лише присутності під час розваг.

Пригоди української книжки

14 лютого перед першокласниками виступили переможці міського конкурсу “Книжковий вертеп”  учні 4 – А класу, класовод Коливай В. І. Вони інсценізували уривок з книги Ганни Черінь “Пригоди української книжки”. Малюки із захопленням спостерігали за далекими мандрами головної героїні – української книжки. Юні актори чудово зіграли свої ролі!

Добре серце маємо – природу оберігаємо!

13 лютого в 2 – Б класі проведено відкритий урок за темою “Турбота  людей про тварин взимку”. Учитель Майстер В. В. вдало організувала подорож просторами зими, під час якої діти із захопленням проводили дослідження, формулювали висновки та їх доведення. Різні види роботи, цікавий науково-ігровий матеріал, практична спрямованість, організація диференційованого підходу до навчання дали змогу зробити висновок: “Добре серце маємо – природу оберігаємо!”.

Мiжнародний математичний конкурс “Кенгуру”

Учні 3-А класу отримали свої сертифікати. Вітаємо!

Вибір підручників 5 клас