Home » 2018 » Березень » 13

Архів за день: Березень 13, 2018

Спорт єднає всіх

Третього березня в м. Золотоноша відбувся обласний турнір з греко-римської боротьби на призи ВО «Черкащина». Учень 3 – Б класу Рева Даниїл посів ІІІ місце серед юнаків 2008-2009 р. н. у ваговій категорії 29 кг.

(більше…)

Учнівська конференція

12 березня 2018 року у рамках  методичного тижня вчителів української мови та літератури було проведено учнівську наукову конференцію на тему «Шевченко – основоположник  української літературної мови» для учнів 10-х класів. Цікаві виступи підготували учні: Гойда Максим  – про Тараса Шевченка як основоположника  української літературної мови; Бондуровський Ігор – про мовознавчу діяльність Бориса Грінченка. Цікаві презентації підготували Штепа Юлія на тему «Мовознавець П. Плющ про твори Шевченка» та Нілов Даніл на тему «Словники, їх роль у формуванні культури мовлення. Види словників».

Учитель української мови та літератури Жила І.А.