#1 09.04.2015 16:25:10

Олександр
Участник

День відкритих дверей в ММІ.. Чи цікавить така інформація?

До відома батьків та випускників школи:
"День відкритих дверей" в механіко- машинобудівному інституті НТУУ «КПІ» - щорічний  традиційний захід, який буде проводитися в 2015 році 28 березня, 25 квітня та 30 травня о 10-00 в аудиторії 249 корпус №1 КПІ (пр. Перемоги-37).
Майбутні студенти зможуть ознайомитись із інститутом та напрямками, за якими ведеться підготовка. Відбудуться зустрічі з адміністрацією інститута, завідувачами кафедрами та представниками приймальної комісії, які нададуть інформацію про правила прийому на 2015 рік.
Адреса веб-сайту ММІ – www.mmi.kpi.ua/
e-mail групи інформаційно- консультаційного супроводу вступу: vstupmmi@ukr.net

Неактивний

#2 11.04.2015 08:40:57

Олександр
Участник

Re: День відкритих дверей в ММІ.. Чи цікавить така інформація?

На кафедрі Динамки. міцності машин та опору матеріалів механіко- машинобудівного інституту НТУУ «КПІ» розпочато підготовку фахівців по спеціалізації « Інформаційні системи та технології машинобудування ». Ці системи за допомогою чисельного аналізу динаміки, міцності та надійності імітаційних комп’ютерних моделей машин та конструкцій дозволяють визначити межі їх функціональності та працездатності, технології  широко застосовуються в експериментальних дослідженнях функціональності машин та конструкцій, а також різних випробовуваннях нових матеріалів.

Неактивний

#3 11.04.2015 08:42:06

Олександр
Участник

Re: День відкритих дверей в ММІ.. Чи цікавить така інформація?

Спеціалісти за фахом "Динаміка та міцність машин”, користуючись обладнанням кафедри і Університету та базою Інституту проблем міцності НАН України отримують глибокі знання з математики, фізики, теорії пружності, пластичності, механічних коливань, чисельних методів розрахунків на міцність, методів оцінки довговічності та надійності матеріалів та елементів конструкцій, навички роботи на унікальному експериментальному обладнанні та з математичним забезпеченням чисельного експерименту на ПЕОМ.
В тому числі в теорії міцності і надійності конструкцій: - комп'ютерного забезпечення машинобудівних проектів (САD/САМ/САE системи); -математичного і моделювання та експериментального дослідження фізичних процесів; - автоматизованого проектування і розрахунків у машинобудуванні (МаthСАD, Matlab, SKILAB, КОМПАС-ЗD, Аutodesk Inventor, FЕМАР, АNSYS, АBАQUS, САТІА та інших) і макроекономіки.

Неактивний

#4 11.04.2015 08:43:34

Олександр
Участник

Re: День відкритих дверей в ММІ.. Чи цікавить така інформація?

Наші студенти є учасниками міжнародних конкурсів з застосування інформаційних технологій  та систем машинобудування:
- за програмою «Global Design Challenge», при підтримці  компанії 
«Укр-Прогресстех», партнера фірми «Spirit Aerosystems», США та нашого інституту;
-за програмою фірми «АСКОН», Україна, інформаційного партнера ММІ НТУУ «КПІ»;
-за програмами НТУУ «КПІ», http:// mmi.kpi.ua

Неактивний

#5 12.04.2015 10:08:28

Irina
Директор школи

Re: День відкритих дверей в ММІ.. Чи цікавить така інформація?

Дякуємо! Інформацію буде доведено до відома випускників.

Неактивний

Ноги форуму