Наші успіхи

Сьогодні міський голова Анатолій Бондаренко разом із своєю заступницею Анастасія Чубіна привітали талановитих учнів черкаських ЗЗСО та вручили їм свідоцтва. Серед талановитої молоді Черкащини є представники нашого закладу, які продемонстрували високу самоорганізацію, зібраність та зосередженість на своєму основному фронті – освітньому.

Сертифікат на отримання премії за перемогу у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України отримали учні та їх керівники:

🔹Кравченко Антон, випускник Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №32, за ІІІ місце у ІІІ етапі конкурсу-захисту робіт Малої академії наук; секція; археологія;

🔹Дьяконова Анастасія, учениця 11 класу Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №32, за ІІІ місце у ІІІ етапі конкурсу-захисту робіт Малої академії наук; секція: етнологія;

🔸НЕРАДЕНКО Тетяні Миколаївні, кандидату історичних наук, методисту комунального закладу «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради».

🔸ТАРАСКІНІЙ Лілії Анатоліївні, учителю історії Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №32.