День толерантності

Саме 16 листопада, у Міжнародний день толерантності, є чудова нагода допомогти дітям зрозуміти інших та розвинути людяність. День толерантності- це не просто формальна подія для підвищення загальної обізнаності, а дієвий інструмент, що сприяє створенню здорової психологічної атмосфери у класі та запобіганню насильства. Учні 1-Б класу спробували зрозуміти чому толерантність вкрай необхідна та з’ясували наслідки нетолерантних дій.

Пропонуємо і вам згадати про толерантність, адже вона так необхідна кожному з нас сьогодні.

Учні логопедичних класів мали можливість взяти участь у заході “Чесна толерантність”.Діти отримали безліч корисної та практичної інформації.

“Всі ми різні, але усі ми рівні” – основний вектор толерантності, який сьогодні засвоїли учні нашого навчального закладу. Вони на практиці довели, що розуміють значення слова “Толерантність”.

10-І клас день толерантності. Толерантність – риса цивілізованого суспільства. Тому що люди, які хочуть жити в гармонії та порядку, ніколи не ображатимуть, принижуватимуть чи будуть завдавати шкоди людині з протилежними поглядами.