РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

Доброго вечора, ми з України! Саме так щоразу звертається волонтер Світлана, коли завантажує авто для наших хлопчиків.

Друзі! Цим словом хочеться охопити всіх небайдужих: учнів, батьків, вчителів, працівників школи, учнів та вчителів Черкаської спеціалізованої школи №28, вихованців ДНЗ “Лісова казка”, вихованців гуртків ДЮК “Сучасник”, мешканців мікрорайону, мешканців міста, всіх тих, хто долучився до збору подарунків і необхідних речей для наших захисників. Цього разу до збору долучились більшість класів школи. Молодці! Так тримати!

Ми зробили це разом!

Вже в суботу, напередодні Різдва за західним обрядом, військові отримали ваші подарунки: шкарпетки, солодощі, пиріжки, теплі речі, маскувальні вироби, окопні свічки, супи та каші швидкого приготування, консервацію, енергетичні батончики, ЛИСТИ, МАЛЮНКИ, ВІТАЛЬНІ ЛИСТІВКИ, ОБЕРЕГИ та багато чого іншого.

Хлопці передають всім подяку і вітання зі святами!

ЛИШЕ РАЗОМ – МИ СИЛА! РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

УКРАЇНА ПОНАД УСЕ!