Черкащина – Шевченків край

Черкащина – Шевченків край… Саме так називають наш край в Україні. Пишаємося тим, що ми земляки Великого Тараса – поета, прозаїка, художника, громадського діяча. А в ці березневі дні вшановуємо пам’ять Кобзаря.

Учні 9-А класу разом з учителем української мови та літератури Іриною Жилою працювали в дослідницькому проєкті “Мандруємо стежками Кобзаря у славному краю Черкаському”. Разом досліджували місця Черкащини, пов’язані з життям і творчістю поета: тут він народився, провів дитячі роки, творив, тут і похований.

Найбільш активними учасниками проєкту були учні: Владислав Діус, Софія Яхненко, Крістіна Максименко, а також Мар’яна Онищак, яка провела літературне дослідження про міста і села Черкащини, які згадує поет у своїх творах. Результатом проєкту всі задоволені – разом створили карту-презентацію Google Earth. Цей проєкт – прояв поваги до геніального поета, славного сина Черкаської землі.

Для того, щоб переглянути роботу, перейдіть за посиланням з персонального комп’ютера https://earth.google.com/…/data…