День обміну досвідом

Педагогічний досвід — сукупність знань, умінь і навичок, здобутих учителем у процесі освітньої діяльності. Він є важливим елементом загальної культури педагога, в якій відображаються знання, вміння, навички та індивідуальні риси його особистості.

Педагогічний досвід учителя є підґрунтям, на якому зростає його педагогічна майстерність. Сьогодні у Черкаській загальноосвітній школі 32 відбувся День обміну досвідом. На засіданні Школи професійного зростання вчителя Наталія Говорко, Наталія Приходько, Оксана Камінська презентували свої напрацювання з досвіду роботи. Також із своїми роботами колег ознайомили вчителі – переможці міського етапу Конкурсу на кращий електронний освітній ресурс.

Колеги, пишаємося вами і дякуємо за вашу працю. Ви справжні майстри педагогічної справи 💙💛🌹🌹🌹