Придбання автівки

Любі друзі! Ми разом зробили це! Ще у березні ми збирали у школі кошти на придбання автівки для нашого випускника та батька учня 3-го класу. І ось, нарешті, авто придбано, пофарбовано, відремонтовано і передано хлопчикам!!!

Ви всі великі молодці, адже лише ВАШИМИ силами (батьків, учнів, працівників закладу) ми зібрали понад 50 тис. гривень на це авто. Пам’ятаємо, що лише РАЗОМ – МИ СИЛА!

Слова великої вдячної передають військові та мама Оля Бурьян, яка дуже переживала, коли збирали кошти, хвилювалась, що машину довго шукали, що її довго ремонтували, що ніяк не могли її передати за призначенням… І ось, нарешті, вже все добре.

Нехай, хлопчики, цей залізний кінь стане ВАМ справжнім помічником та охоронцем, нехай нагадує, що ми всі чекаємо на ВАС живих і здорових з ПЕРЕМОГОЮ. Бережіть себе! Женіть ворога з нашої землі! Слава Україні!