Літературна вітальня

Мама – найрідніша і найближча кожному з нас людина. Чи є в мові ніжніше, милозвучніше у своїй величі й простоті  слово, аніж «Мама» – слово, з яким ми приходимо у цей світ. Куди б доля не закинула нас, у пам’яті завжди материнська домівка, материнський поріг, материнське вікно, материнські руки, материнська душа.

У травні, коли природа-мати виряджає свою доню-землю в пишному уборі весняних квітів у дорогу життя, дорогу праці і радості, люди висловлюють подяку материнській самопожертві.

Травень  – місяць Пречистої Діви Марії. Вона благословила у хресну путь сина, що став спасителем людства. До Матері Божої звертаються християни, просячи заступництва і допомоги .

У другу неділю травня ми вшановуємо наших матерів.

Учні 9 класів з учителем Іриною Журило провели літературну вітальню, присвячену Дню матері. З душевним теплом, лагідністю діти розповідали про своїх неньок, дарували слова подяки й вдячності.