Сучасне бачення вишиванок

У рамках освітнього проєкту з англійської мови учні 4-х класів відобразили своє сучасне бачення вишиванок. Ця вишиванка є свідченням живої традиції, переданої через очі дітей.
Вивчення особливостей культури країни, мова якої вивчається допомагає розширити світогляд учнів, розуміти інші культурні контексти та сприяє міжкультурному діалогу.
Одночасно, вивчення української культури надає учням можливість глибше зрозуміти та відчути свої національні корені, підтримує національну самосвідомість та гордість за свою країну.
Обидва аспекти вивчення культури в контексті англійської мови сприяють багатогранному розвитку учнів та формуванню толерантного й відкритого світогляду.
Вишиванка – символ української національної гордості та спадщини. Ця унікальна вишивка має глибокі історичні коріння, які сягають століть. Колоритні мотиви та витончені візерунки вишиванки передають нашу національну ідентичність та культурні цінності. Ця традиція вишивки є не тільки мистецтвом, але й мовою, що розповідає про нашу історію та духовність. Вишиванка знаходиться в серці українців, є символом єдності, солідарності та національної самосвідомості. Вона викликає почуття гордості та споконвічного зв’язку зі своїми коріннями.