У межах проєкту вчителів-філологів «СловоОк: слово – освіта – креатив» учителька української мови та літератури Приходько Наталія Анатоліївна провела для учнів 6-х класів літературну вітальню «Шевченкові твори сяють, мов зорі!».
Під час заходу школярі поринули у світ творчості великого українського поета Тараса Шевченка. Учні декламували поезії, ділилися своїми враженнями від прочитаного, брали участь у цікавих інтерактивних завданнях та відкривали для себе нові сторінки життя і творчості Кобзаря. Атмосфера заходу була теплою, натхненною та сповненою щирої любові до українського слова. Літературна вітальня стала чудовою нагодою ще раз переконатися, що творчість Тараса Шевченка залишається актуальною, надихає молоде покоління, допомагає відчувати гордість за свою культуру та історію.
Щиро дякуємо Наталії Анатоліївні за змістовний та творчий захід, який подарував учням нові знання, емоції та незабутні враження.
