«Все починається з любові»: поетичний вечір, що торкнувся сердець

У залі панує тиша. Лунають перші поетичні рядки — і здається, що час на мить зупиняється. Слова, написані багато років тому, звучать так, ніби народжуються просто зараз. Саме так розпочалося літературне кафе «Все починається з любові», яке об’єднало учнів і вчителів у теплій атмосфері поезії, музики та щирих емоцій.

Цей творчий вечір став справжньою подорожжю у світ любовної лірики. Учні 10 класу разом із учителем зарубіжної літератури Іриною Журило підготували програму, у якій поєдналися поетичне слово, музика і роздуми про почуття, що надихає митців упродовж століть.

У залі звучали проникливі рядки Вільяма Шекспіра, Франческо Петрарки, Генріха Гейне, Івана Франка, Ліни Костенко, Василя Симоненка. Поезія різних епох і культур дивовижно перегукувалася між собою, нагадуючи: любов — це універсальна мова людства.

Особливе місце у програмі посів блок «Любов очима жінки ХХІ століття», де учні представили сучасну жіночу лірику — щиру, емоційну й водночас сильну. Зворушливим став і поетичний блок, присвячений любові до матері — найсвятішому почуттю, яке живе в серці кожної людини.

Ніжна інструментальна музика створювала атмосферу справжнього поетичного простору, у якому кожне слово звучало особливо глибоко. Глядачі уважно слухали виступи, адже поезія, прочитана щиро, здатна торкатися найтонших струн душі.

Кульмінацією вечора став красивий сценічний фінал: юнаки подарували квіти дівчатам і жінкам як символ поваги, вдячності й тепла. У цей момент поезія ніби вийшла зі сцени в життя, нагадуючи, що любов — це не лише тема віршів, а сила, яка робить людей добрішими.

Літературне кафе залишило у серцях присутніх теплі враження і ще раз довело: поезія має дивовижну здатність об’єднувати людей, а любов — це початок усього прекрасного у світі.

650780061_26379099625059629_2742070483809646620_n