Міжнародний місячник шкільних бібліотек

У жовтні 2022 року у нашій школі проходив Міжнародний місячник шкільних бібліотек під гаслом «В нас єдина мета – Україна свята, нездоланна ніким і ніколи!»

Мета –  сприяння втіленню  основних  положень  «Концепції  національно-патріотичного  виховання  в  системі  освіти  України»,  затвердженої  наказом Міністерства  освіти  і  науки  України  від  6  червня  2022  р.  №  527,  а  також приверненню  уваги  до  питання  патріотичного  виховання  в  нашій  державі, розкриттю виховної функції шкільної бібліотеки, об’єднанню зусиль педагогічного колективу  і  бібліотеки  щодо  розвитку  патріотизму  підростаючої  особистості, посиленню  патріотичного  руху  в  Україні,  пробудженню  в  школярів  глибокого інтересу до історії України та рідного краю.

Книжкова виставка В нас єдина мета – Україна свята, нездоланна ніким і ніколи!

• Акцію «Подаруй книгу бібліотеці» для учнів 1-11 класів, продовжено до кінця листопада
  • Акція по збору макулатури продовжено до кінця листопада
  • Для учнів 1- 2 класів було проведено годину спілкування  «Нам українською судилось говорити»

Учні 3-4 класів активно виготовляли листівки, підтримавши цим флешмоб «Я вірю в ЗСУ»

Для учнів 10-11 класів гостинно відкрила двері літературна кав’ярня «У звичаях, традиціях народу ти душу України впізнавай», під час зустрічі діти виготовили сувеніри для наших воїнів.

Онлайн майданчик для учнів 6-х класів:  «Незалежна і свята ти – мати Україна»

Виставка-експозиція  «Люблю той світ, що отчим краєм зветься»

Цікаво пройшов день бібліотворчості: виготовлення патріотичних поробок гуртківцями для захисників

На сторінці шкільного сайту запропоновано здійснити мандрівку Черкащиною.

Слайд-презентація «Українські письменники – захисники України»

Підведення підсумків місячника.

Учні школи були активними учасниками різноманітних подій місячника. Зросла активність читачів, збільшився читацький попит на сучасну українську літературу. Діти стали частими відвідувачами сторінки бібліотеки на шкільному сайті.