Тиждень дорожнього руху

У рамках Тижня дорожнього руху серед учні 1-4-х класів проведено ряд заходів, а саме: розробка дизайну власних фліперів, виставка малюнків, конкурси та вікторини “Безпечний рух – твій вірний друг”. У ході проведеної роботи учні вдосконалювали та розширили свої знання з безпеки дорожнього руху.

Учні 5 – А класу використали на практиці вміння та навички застосовувати теоретичні знання з правил безпеки дорожнього руху. Діти активно працювали в групах, виконувати нестандартні завдання, а головне зробили висновок, що правила дорожнього руху є невіддільною частиною нашого життя.

Перевалова Ольга, провела Єдиний національний урок у 5 Б класі Захід був проведений із елементами гри “Хто я?”. Діти під час заняття збирали пазли із зображенням дорожньої розмітки, переглянули відео “Безпека дорожнього руху”, відгадували ребуси, та розігрували ситуації, які можуть виникати під час руху.