STREAM тиждень

“Гарбузові завитки”, саме з такою назвою проходив STREAM тиждень з 23.10 по 27.10.23 р. Насичено та яскраво відбувався цей захід: фотозона, фото челендж, помаранчевий дрес-код, вправність у виготовленні іграшок pumpkin. А скільки всього нового дізналася наша спільнота про гарбуз.

Не просто пісня, а справжній мюзикл “Ходить гарбуз по городу” у виконанні дітей 2-Б класу під керівництвом Наталії Сидоренко.

Рецепти корисних і низькокалорійних страв були зібрані в електронну книжку на уроках технології (вчитель Оксана Камінська).

Акторський колектив 8-Ф не просто зіграли, а прожили епізод “Сватання на Гончарівці” керівник Галина Кириленко.

Інформаційний буклет про здоров’я та красу рослини, зібрали учні 11-І, 9-І класу на уроках інформатики (вчитель Анастасія Подупейко).

Учні 5-А та 5-І створювали векторні та растрові зображеня гарбуза (вчителі Віталій Хоменко, Анастасія Подупейко).

5-А на уроці STEM виготовили паперові гарбузики — шляхом складання геометричних фігур (вчитель Ольга Перевалова).

Мікроелементи та макроелементи рослини дослідили на уроках хімії учні 9-Г, 9-І та 8-Ф під керівництвом Доценко Тетяни.

Справжня атмосфера свята Halloween панувала на уроці-вікторині англійської мови в 6-І класі, який провели вчителі Юлія Хижняк та Ольга Давиденко.

Дослідили ботаніку гарбуза на уроках біології разом з вчителями Оксаною Бакум та Лідією Шевченко.

Бізнес-план приватного сільськогосподарського підприємства «Веселий гарбуз» розробили діти 5-І класу зі Світланою Павліченко.

8-Ф спільно із Галиною Холод провели екскурс про українських художників, які надихались і зображували гарбузи у свої творах.

Розіграли по ролях казку ходить гарбуз по городу учні 1- І класу під керівництвом Наталії Опалко.

На уроках географії учні 7-10-х класів разом із вчителем Іриною Шаламай, здійснили віртуальну подорож на фестиваль Гарбуза у країни США, Німеччини та Словенії.

Виготовили лепбук, смакували страви з гарбуза на уроках ЯДС учні 4-Г класу (вчитель Лілія Базіло).

Тож дякуємо дітям, батькам і колегам, за сприяння проведення тижня “Гарбуз #STREAM”.