Проєкт “Черкащина – земля козацька, вільна і свята”

Мій рідний краю! Пісне тополина!

Хіба тебе я можу не любить?!

Володимир Даник

У березні проходив проєкт “Черкащина – земля козацька, вільна і свята”, над яким працювали учні школи під керівництвом учителів – філологів. Проєкт присвячений вивченню та відтворенню культурної спадщини Черкащини. У рамках дослідження систематизовано інформацію про поетів та письменників Черкащини, проаналізовано ряд історичних джерел, народних обрядів та традицій, які характерні для нашого краю. Проведена проєктна робота сприяє збереженню та просуванню надбань наших земляків, популяризації місцевої літератури та поглибленню розуміння її ролі в формуванні сучасного образу регіону, підвищує свідомість громадськості про цінність та унікальність культурного надбання Черкащини.

Ми щиро дякуємо всім, хто долучився до реалізації проєкту!

Запрошуємо ознайомитися з результатами роботи професійної спільноти вчителів-філологів! Для перегляду перейдіть за посиланням із персонального комп’ютера